دسته‌بندی نشدهنشریه نوید سلامت

نشریه بیماری های منتقله آمیزشی

By جولای 24, 2018No Comments
[av_textblock size=’13’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”] در این شماره از نشریه نوید سلامت به بررسی موضوع عفونت های منتقله آمیزشی میپردازیم و امید است اطلاعات مناسبی را پس از مطالعه این شماره پیرامون این موضوع برای مخاطبین خود به ارمغان آوریم.

بیماری های آمیزشی یا عفونت های منتقله آمیزشی (به انگلیسی: sexually transmitted disease ) STD)) نامی کلی برای بیماری های گوناگونی است که از طریق انواع روش‌های آمیزش جنسی انتقال پیدا می‌کنند. برخی از این بیماریها از روشهای غیر جنسی نیز منتقل می‌شوند، از طریق سوزن مشترک در معتادان به مواد مخدر تزریقی یا در زایمان و شیردهی. برخی از این بیماری‌ها علایم و نشانه دارند و برخی نشانه‌ای نداشته و مدتی نهفته می‌مانند اما به دیگران منتقل می‌شوند.

[av_button label=’دریافت فایل نشریه عفونت های منتقله آمیزشی’ link=’manually,http://navidmedlabs.ir/wp-content/uploads/2018/07/STD.pdf’ link_target=” size=’medium’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue823′ font=’entypo-fontello’ color=’custom’ custom_bg=’#005d7f’ custom_font=’#ffffff’ admin_preview_bg=”] [/av_textblock]

Leave a Reply